Canon 800D 18-55Mm Is Stm Dslr Fotoğraf Makinesi

Vestel Stock Code: CN-8490

Muhteşem Kaliteye Sahip Fotoğrafçılığı Hiç Olmadığı Kadar Kolaylaştıran Eos 800D İle Hayatınızdaki Önemli Anların Harika Fotoğraf Ve Filmlerini Çekebilirsiniz. Ayrıca, Dslr'Lerde Bulunan Parlak Vizör Sayesinde Dünyayı Gerçekte Olduğu Gibi Görebilirsiniz. Aps-C Boyutlu, Yeni Nesil 24,2 Megapiksel Sensör, Zorlu Koşullarda Bile Muhteşem Ayrıntılar Yakalar.

  • 2.400,00 $
  • 1.700,00 $

PC girişi sayesinde televizyonunuzu aynı zamanda bilgisayar monitörü olarak da kullanabilirsiniz.Dahili Wi-Fi Kablosuz internet çıktığı günden bu yana hayatımızdaki teknolojiler büyük bir değişim geçirdi. Öyle ki ev veya iş yerlerine internet bağlanması için bir zamanlar gerekli olan sabit telefonlar da geride kaldı. Tüm teknolojilerin mobilize olmaya başladığı günümüzde, kablosuz internete herhangi bir aparat kullanmadan bağlanmak artık yalnızca akıllı telefonlara mahsus değil.

Artık televizyonlar da bu ayrıcalığa dahil oluyor. Üstelik ekstra kabloları ve adaptörleri unutmanın zamanı çoktan geldi! Dahili Wi-Fi özelliği sayesinde televizyonunuz, harici başka bir cihaza ihtiyaç duymadan kablosuz ağlara kolaylıkla bağlanabiliyor. Size de yalnızca televizyonunuzun ayarlar kısmından Wi-Fi şifresini girerek, internette dilediğiniz gibi sörf yapmak kalıyor.İnternet Tarayıcısı Vestel Smart TV’niz üzerinden internet tarayıcısı ile istediğiniz websitesini ziyaret edebilirsiniz.

Vestel Smart Center Vestel Smart Center, Vestel Smart TV’lerle uyumlu bir tablet ve akıllı telefon uygulamasıdır. Bu uygulama ile, fotoğraf, müzik veya videolarınızı televizyondan mobil cihazınıza ya da mobil cihazınızdan televizyonunuza aktarabilir, mobil cihazınızı kumanda gibi kullanarak tüm televizyon fonksiyonlarını kontrol edebilirsiniz. Vestel Smart Center’ın akıllı Rehber fonksiyonu size TV deneyiminizi bir üst seviyeye taşırsınız.